אימון מנהלים ופיתוח מנהיגות

אימון מנהלים

ליד גולבל, אייקון בן אדם, אימון ארגוני

אימון המנהלים של ליד מסייע למנהלים בארגונים לממש את יעדיהם, להעצים את תחושת ההגשמה ולהעמיק את מערכות היחסים הבינאישיות שלהם.

אימון מנהלים הינו תהליך מעצים המסייע למנהלים לשפר את עוצמת השפעתם בארגונים בהם הם עובדים, על ידי שימוש בכלי הובלה יצירתיים והטמעת גישה מקצועית חיובית. תהליך האימון לא רק מחדד את יכולות המנהיגות של המנהל, אלא גם עוזר לו או לה לזהות ולהתגבר על חסמים שונים באמצעות פיתוח החשיבה והאינטליגנציות החברתיות, הרגשיות והמערכתיות.

אימון מנהלים משפר את יכולתם של מנהלים להעצים את עובדיהם, לנהל קונפליקטים, לייצר תקשורת חיובית ולצמוח אישית ומקצועית. זאת הודות לפלטפורמת אימון שיוצרת 'מרחב בטוח' לחשיבה מחוץ לקופסה, לסיעור מוחות יצירתי, ולאווירה כנה ובלתי-שיפוטית.

התהליך בוחן את מערכות יחסיו של המנהל עם הסביבות החיוניות להצלחת הארגון, לרבות מנהלים אחרים, עובדים, לקוחות, שותפים ועוד. מדובר במסע הבוחן לעומק את ערכי הליבה של המנהל, כתנאי לשינוי משמעותי.

במפגש האימון הראשון תמיד נוכחים המאמן או המאמנת, המתאמן או המתאמנת, ומישהו רלוונטי מהארגון (המנהל, נציג משאבי אנוש וכ"ו). מטרת המפגש הראשוני הינה להגדיר את יעדי האימון ולהקים מערך דיווח ברור ומוסכם על כל הצדדים. תהליך האימון הינו מבוסס תוצאות. בתהליך כלולה התאמה בין חזונו או חזונה האישי של המנהל/ת לבין מטרות הארגון, תוך שמירה מלאה על חיסיון הלקוח.

עבודתנו עם מנהלים מבוססת על המחקר העדכני ביותר באימון מנהלים, משובי 360, אימון קו-אקטיבי, אימון מערכות יחסים, פיתוח מנהיגות, ועוד.

אימון מנהלים – תוצאות צפויות

  • יצירת חזון מדויק ומעורר השראה
  • השגת שינויים התנהגותיים
  • הגברת קבלת האחריות על פעולות שונות
  • מימוש עצמי
  • הפנמת שינוי התנהלות רצוי באמצעות לימוד ותרגול
  • העלאת רמת המודעות העצמית
  • רכישת כלים ויכולות כגון קבלת החלטות, אסרטיביות, ניהול עצמי, הכרת ערך, חשיבה חיובית, תקשורת יעילה, אחריות, סיעור מוחות, פתרון קונפליקטים, מבט-על מערכתי, תכנון אסטרטגי, נוכחות מנהיגותית ועוד.
  • פיתוח משמעותי של שלוש רמות של אינטליגנציה: רגשית, חברתית ומערכתית.

הלקוחות שלנו

ליד מנוסה בעבודה עם מנהלים בכירים, נהלים בדרגי ביניים, עתודה ניהולית, נשים בעמדות ניהול, מנהלים טריים ועוד. אנו עובדים עם מנהלים מארגונים מובילים באירופה, ארצות הברית, המזרח הרחוק וישראל – בכל מגזרי המשק.

ליד מחויבת לתוצאות. רוצה ללמוד עוד על אימון מנהלים? שלח/י לנו דוא"ל ל-[email protected] או צלצל/י ל-03-6911344.