על חברת ליד

חברת ליד מסייעת לארגונים לפתח מנהיגות 'מחוץ לקופסה'. אנו מאמינים בסינרגיה ייחודית בין מודלים שונים שמאפשרת למנהלים ולצוותים לאורך כל שכבות הארגון לבנות מנועים ארגוניים שמזהים עוצמות ומממשים פוטנציאל. כשארגון הופך לארגון לומד, צמיחתו לעולם אינה פוסקת.

תחת ניהולה והובלתה של ד"ר ענת טרייסטר-גורן, מסייעת ליד למערכות ארגוניות, למנהלים, ולצוותים להעצים את הנוכחות, החזון וההשפעה שלהם. אנו עוזרים לבעלי תפקידים לפתח ולמצות את האינטליגנציה החברתית, הרגשית והקוגניטיבית שלהם, כמו גם את ההבנה האינטואיטיבית והחושית, כבסיס לבניית תכניות עבודה חכמות וישימות.

אנשים שחווים העצמה מסוגלים לבצע דברים מדהימים. זאת הסיבה שאנחנו מטפחים מנהיגות שיתופית המרחיבה ערוצי תקשורת ויוצרת תרבות חיובית. מנהלים שמעיזים לממש את חזונם, לצד צוותים המתקשרים באופן אותנטי, יוצרים מצבים בהם כולם מרוויחים. חוויית ההדדיות מוסיפה ערך מוסף אמיתי, בייחוד בעידן של חוסר ודאות כלכלית.

אנו מאמינים שהצלחה עסקית וארגונית מתחילה ביחסים בין-אישיים. הידע והניסיון שלנו באימון ופיתוח נסמך על מודלים מובילים הכוללים אימון קו-אקטיבי, מנהיגות מצבית, אימון ארגוני מערכתי בין-אישי, פסיכולוגיה תהליכית ומחקר הערכתי משולב. יכולתנו לשלב אלמנטים מעולמות האקדמיה, ההיי-טק והתיאטרון יוצרים גישה ייחודית המאפשרת התמרה. אנו יוצרים בסיס איתן ומגוון, המותאם לצרכי כל ארגון וארגון ונועד למקסם את יכולותיו.

האימון וההכשרות שאנו מבצעים בקשת רחבה של ארגונים בארץ וברחבי העולם מעידים על תוצאות משביעות רצון ואף מעבר לכך. תחילת התהליך בביצוע הערכה ראשונית, והמשכו בבניית תכנית ויישומה המלווה במדידה מדויקת של ההצלחה והרווחים הרלוונטיים לארגון. המודלים והשיטות אותם אנו מיישמים מבטיחים צמיחה אישית וקולקטיבית לאורך זמן.

מלקוחותינו