הדרכה בגישה האימונית

קיימת הסכמה גורפת שכישורי אימון משפרים משמעותית את יכולות הניהול וההנהגה.

בליד, היעד המרכזי שלנו הינו להעניק למנהלים, ליזמים ולמנהיגים את ההשראה לאמץ כלים מעולם האימון כמרכיב מהותי של מנהיגותם בשטח.

הכנה לדרגה בלשכת המאמנים בישראל

ליד שמחה להזמין מאמנים להשתתף במחזורים נוספים של תכנית הכנה לקבלת דרגת מאמן מוסמך בלשכת המאמנים בישראל.

קרא עוד

הדרכה למשאבי אנוש

ההדרכות של ליד מציידות אנשי ונשות משאבי אנוש בארגז כלים ייחודי שפותח בפניהם אפשרויות חדשות להשפעה ארגונית חיובית. מנהלי ועובדי משאבי אנוש נמצאים בצומת קריטית בארגון

קרא עוד

הדרכת תמיכה בחדשנות פנים-ארגונית

כלים מתחום האימון יכולים לסייע רבות ל'חדשנים' (innovators) שרוצים לא רק לחשוב מחוץ לקופסה – אלא גם לדעת כיצד לתמוך בעובדים שלוקחים חלק ביצירת חדשנות משלב הרעיון ועד למימוש ההצלחה העסקית.

קרא עוד

כלים לניהול קונפליקטים

מנהלים ומנהיגים בארגונים מתמודדים עם קונפליקטים ומשברים על בסיס קבוע. הסוד הוא לא לנסות להימנע מהם, אלא להתמודד עמם ולהפוך אותם להזדמנויות לצמיחה. מנהלים ומנהיגים בארגונים מתמודדים עם קונפליקטים.

קרא עוד

הדרכה למנהלי צוותים

הגישה האימונית מסייעת למנהלי צוותים ליצור אווירה חיובית, מוטיבציה, מצוינות וחזון מעורר השראה בצוותים אותם הם מובילים. צוותים מקצועיים מצופים לעמוד ביעדים ולספק תוצאות, בהתאם למגבלות לו"ז ותקציב.

קרא עוד

הדרכת 'הגישה האימונית' למנהלים

הגישה האימונית לניהול מוכרת ברחבי העולם כאסטרטגיה מוכחת לפיתוח אישי, להעצמת יכולות הנהגה ולשיפור ביצועים בקרב מנהלים ומנהיגים. ליד מציעה למנהלים ולמנהיגים להשתתף בסדנאות ייחודיות.

קרא עוד